De topic is in zijn geheel verwijderd op verzoek van enkele mensen.
Helaas moeten soms topics weer uitlopen op verwijten heen en weer.
De mededeling opzich dat er gesprekken waren om enkele Fiero's daar te krijgen was naar mijn idee nuttige info.
Ik vraag mij alleen af waarom men altijd weer kritiek moet leveren op iets wat anderen proberen te doen.
En dat gaat niet alleen over dit topic, maar ook bv over het feit dat er mensen zijn die proberen de Fiero betaalbaar te maken en dan het verwijt bv krijgen dat korting op autobanden niet iets specifieks is voor de Fiero.
Als iemand hier iets schrijft en je hebt het idee dat de intentie verkeerd is of je hebt het idee dat iets niet op een nette manier geschreven wordt, zou je dit ook aan een de persoon op een normale manier aan kunnen geven.
Zoals je (hopelijk) ook in het echt zou doen.
Dit forum wordt al redelijk wat jaren draaiend gehouden door mensen, puur uit liefde voor de Fiero en niet om zo nodig als kinderjuf op te moeten treden.
Deze topic wordt gelijk gesloten.
Mocht je hier toch op willen reageren, kan dit offline door een PM of een email naar
This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
Bedankt voor het begrip.